Alfa Installasjon AS

Jon Myrvang

Daglig leder/Installatør

Tlf: 951 36 708

E-post: jon@alfainstallasjon.no

Alf Gunnar Stensrud

Installatør, Fagingeniør, Tekniker KNX og andre smarthusløsninger som Delta Dore, Eaton Xcomfort etc, Ex Sertifisert, Elkontroll bolig, Nemko sertifisert

Tlf: 928 53 099

E-post: alfg@alfainstallasjon.no

Robert Skeie

Fagingeniør, Saksbehandler, Ex Sertifisert, Elkontroll bolig og Nemko sertifisert

Tlf: 453 98 554

E-post: robert@alfainstallasjon.no

Miodrag Bulic

Elektriker

Tlf: 952 99 696

E-post: miodragb@alfainstallasjon.no

Tom Lønstad

Elektriker, servicetekniker, industri, automatisering Elkontroll bolig, Nemko sertifisert

Tlf: 452 54 354

E-post: toml@alfainstallasjon.no

Geir Hagen

Elektriker

Tlf: 916 93 539

E-post: geire@alfainstallasjon.no

Anatoliy Holovan

Elektriker

Tlf: 469 78 939

E-post: anatoliy@alfainstallasjon.no

Espen Gulbrandsen

Elektriker

Tlf: 488 68 437

E-post: espen@alfainstallasjon.no

Ole Martin Solheim

Elektriker, Elkontroll næring og bolig, termografør, Nemko Sertifisert

Tlf: 452 54 320

E-post: oms@alfainstallasjon.no

Lasse Solberg

Telekommunikasjonsmontør, fiber installasjoner.

Tlf: 468 38 858

E-post: lasse@alfainstallasjon.no

Aksel Bruås Garberg

Lærling

Tlf: 474 89 889

E-post: aksel@alfainstallasjon.no

Thomas Lønstad

Lærling

Tlf: 458 70 510

E-post: thomas@alfainstallasjon.no

Gerrit Van Kreuningen

Hjelpearbeider

Tlf: 454 45 580

Ørjan Stenersen

Hjelpearbeider elektro - Fagbrev som tømrer

Tlf: 489 95 370